środa, 13 czerwca 2012

Avon Anew Nawilżająca emulsja do mycia twarzy Aqua Youth

Dzisiaj o emulsji.

Dawno, dawno temu, ze względu na to, że mam bardzo suchą skórę, zdecydowałam się na zakup nowości Anew z serii Aqua Youth. W skład tego zetsawu wchodziły: żel-krem do twarzy, krem pod oczy i emulsja do mycia twarzy. Krem pod oczy odsprzedałam, bo po tym co przeżyłam z żel-kremem do twarzy, bałam się tego co mógłby mi zrobić z oczami. Może niesłusznie bo zbiera dużo pozytywnych recenzji.
Wracając do emulsji to producent tak ją oto zachwala:
"Kremowa pieniąca się formula opracowana przy wykorzystaniu technologi H2O Power. Delikatnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Sprawia, ze skora wydaje się oczyszczona, gładka i nawilżona. "
Cena między 12-18zł za 125ml

Tubeczka jest bardzo zgrabniutka i w dobrze nastrajającym błękitnym kolorze.
Sama emulsja to raczej bardzo gęsty, biało-niebieski krem. Zapach bliżej nieokreślony, mi nie przeszkadza.Wyciska się opornie, aż boję się pomyśleć co będzie, gdy w tubce będzie już prawie pusto. Choć z drugiej strony nie będę musiała się tym martwić przez bardzo długi czas. Ta emulsja jest bardzo wydajna, wystarczy naprawdę nie dużo, świetnie się pieni.

Buzia jest ładnie oczyszczona i "bez poślizgu" (czyli tak jak po glince). Z makijażem sobie radzi pół na pół - usunie niewodoodporny podkład, puder, szminkę cienie, ale z kredka i tuszem do rzęs już sobie marnie radzi. Konieczne jest użycie kremu, bo skóra na buzi szybko ulega "ściągnięciu".
Co ważniejsze nie zapycha i wygładza cerę.

Pomimo tego przysuszania skóry na buzi i tak go polecam. Ogólnie jestem wielką fanką produktów do mycia, które zostawiają buzię taką "bez poślizgu". Z bardzo oczywistego powodu - zbierają z buzi wszystkie tłuszcze, a to one głownie powodują zapychanie się porów i syfki.

Także jestem na TAK i polecam zakup :)


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz